Par mums

Aktīva atpūta Vanagkalnā nozīmē cienīt dabu, iedziļināties klusumā, satikt sev tuvus un mīļus cilvēkus, klausīties mūziku un sapņot par skaistu nākotni!

 

 

Vieta – Vanagkalns, Jaunpiebalgas pagasts, Latvija / no Rīgas 2,5h

Aktivitātes – distanču slēpošana, pārgājieni ar slēpēm, nakts slēpošana mazgāšanās pirtī vai vannā laukā. Ikgadējais slēpošanas Festivāls.

 

Trases: par brīvu!

Trases slidsolim un ar špūri gar malu un vidū nobraucienos. Izteikti kalnu kāpumi ar ainavām. Pamatā trase ar galapunktu (Vanagkalns- Naukšēni-Jaunpiebalga). Trase savieno varākas apdzīvotas vietas, un māju pudurus (Dzirkstiņi, Roci, Naukšēni, Mācītājmuiža). Ir atsevišķi rinķi, kuri atdalās no galvenā maršruta. Kopējā distance (turp atpakal un pa apļiem) ir tuvu 40km.

Nakts trases

Izgaismota trase jau tuvu diviem KM,  ar diviem kāpumiem un nobraucieniem. Ideāla treniņiem un strādā pēc vienošanās. Cenas nav, bet variet ziedot. Labi, ja iepriekš piesaka laiku!  Zvaniet par darba laiku, apstākļiem un trases kondīciju. Visās trasēs ir atstarotāji, un tagad modē ir slēpot ar saviem galvas lukturiem. Ja nav, mums var atrastieties kāds lukturis.

Parkings ar rezervāciju, bet arī par brīvu. Ir vairākas vietas un opcijas, kur likt savu auto. Sekojiet zīmēm P

 

Slēpju noma un serviss

Distanču slēpošanas inventāra īre sākot no 5 eur dienā. Slēpju sagatavošana un smēru likšana meistaru vadībā. Iespājams iegādāties jaunu vai lietotu inventāru uc. niekus.

 

 

 

Pārgājieni

Tiek organizēti pārgājieni ar un bez nakšņošanas brīvā dabā. Ēdināšana, nometnes veidošana, un mantu transports ar sniega aparātiem iekļauts cenā. Skatieties kalendārā kad ir pilnmēness, un zvani! Neticams piedzīvojums dabā.

Naktsvietas

Klētiņā var sildīties pie kamīna, dabūt siltus dzērienus un uzkodas. Nakšņošana tagad ir uzlabota: gan īstas hoteļveidīgas gultas, gan hosteļa varianti. Nedēļas vidū ir lētāk, Ja palieciet ilgāk arī ietaupīsiet. Iespējams aizrunāt klētiņu īpašiem slēpošanas pasākumiem.

Nakšņošana Namiņā līdz 10-12 cilvēkiem konforta robežās. Numuriņos (vienvietīgs, divvietīgs un ģimenes!) ir cita padarīšana. Par detaļām jāinformē.

Lai tiktu pie nakšņošanas ir vajadzīga rekomendācija, vai jāiziet gara “nopratināšana”. Mums te ir  “Dress Kods!”. Sorry, te ir tāds kā “private Club”.

Ēdināšana. Brokastis ir iekļautas! Piektdienas vakaros būs 8-ņos vakariņas Rīdzeniekiem utt. Vietas rezervētas, tikai ar iepriekšēju rezervāciju! (nekādi RIMI maisi!), Svētdien ir Branchs no 10:30-12:30

Dzīvā mūzika: Piekdienas vakaros ir vakariņas ar dzīvo mūziku vai kādu īpašu viesi. Skatieties Jaunumos.

Citi labumi ir pirtiņa ar āliņģi, āra vanna, Wi-Fi (bezmaksas bezvada internets). Nav TV. ir laba mūzikas kolekcija, ir plašu spēlētājs. Ja veicas ir Bumbiermuižas vīns, karstvīns un pat mājas alus.

Aizliegts: Dzert bezjēgā, smēķet un virināt durvis pēc naktsmiera, ievest neaudzinātus bērnus un suņus!