Par mums

Aktīva atpūta Vanagkalnā nozīmē cienīt dabu, iedziļināties klusumā, satikt sev tuvus un mīļus cilvēkus, cilvēkus ar līdzīgām interesemēm,  klausīties mūziku un sapņot par skaistu nākotni!

 

 

Vieta – Vanagkalns, Jaunpiebalgas pagasts, Latvija / no Rīgas 2,5h

Aktivitātes – distanču slēpošana, pārgājieni ar slēpēm, nakts slēpošana mazgāšanās laukā pirtī vai vannā. Ikgadējais slēpošanas Festivāls.

 

Trases ir bez maksas!

Trases slidsolim un ar špūri gar malu un vidū nobraucienos. Izteikti kalnu kāpumi ar ainavām. Pamatā trase ar galapunktu (Vanagkalns- Naukšēni-Jaunpiebalga). Trase savieno varākas apdzīvotas vietas, un māju pudurus (Dzirkstiņi, Roci, Naukšēni, Mācītājmuiža). Ir atsevišķi rinķi, kuri atdalās no galvenā maršruta. Kopējā distance (turp atpakal un pa apļiem) ir tuvu 40km.

Nakts trases

Izgaismota trase jau tuvu 2km,  ar diviem kāpumiem un nobraucieniem. Ideāla treniņiem un strādā pēc vienošanās. Cenas nav, bet variet ziedot. IR Labi, ja iepriekš piesaka laiku!  Zvaniet par darba laiku, apstākļiem un trases kondīciju. Visās trasēs ir atstarotāji, un tagad modē ir slēpot ar saviem galvas lukturiem. Ja nav, mums var atrastieties kāds  lieks lukturis.

Parkings ar rezervāciju, bet arī par brīvu. Ir vairākas vietas un opcijas, kur likt savu auto. Sekojiet zīmēm P, neparkojiet, kur nav atļauts.

 

Slēpju noma un serviss

Distanču slēpošanas inventāra īre sākot no 5 eur dienā. Slēpju sagatavošana un smēru likšana meistaru vadībā. Iespājams iegādāties jaunu vai lietotu inventāru uc. niekus. Ir pat apģērbi ar Vanagkalna logo.

 

 

 

Pārgājieni

Tiek organizēti pārgājieni ar un bez nakšņošanas brīvā dabā. Ēdināšana, nometnes veidošana, un mantu transports ar sniega aparātiem iekļauts cenā. Skatieties kalendārā kad ir pilnmēness, un zvani! Neticams piedzīvojums dabā.

Naktsvietas

Klētiņā var sildīties pie kamīna, dabūt siltus dzērienus un uzkodas. Nakšņošana tagad ir uzlabota: gan īstas hoteļveidīgas gultas, gan hosteļa varianti. Nedēļas vidū ir lētāk, Ja palieciet ilgāk arī ietaupīsiet. Iespējams aizrunāt klētiņu īpašiem slēpošanas pasākumiem.

Nakšņošana Namiņā n0-līdz 2-3-5 cilvēkiem konforta robežās. Numuriņos (vienvietīgs, divvietīgs un ģimenes!) ir cita padarīšana. Ir telpa, kura kalpo kā Hostelis (savi guļammaisi utt). Par detaļām jāinformē.

Lai tiktu pie nakšņošanas ir vajadzīga rekomendācija, vai jāiziet gara “nopratināšana”. Mums te ir  “Dress Kods!”. Un, jūs uz šejieni brauciet slēpot un atpūsties. Sorry, te ir tāds kā “Private Club”.

Ēdināšana. Brokastis Klētī ir iekļautas! Piektdienas vakaros būs vakariņas 8-ņos,  rīdzeniekiem utt. Vietas rezervētas, tikai ar iepriekšēju rezervāciju! (nekādi RIMI maisi!), Svētdien ir Branchs no 10:30-12:30. Nedēļas nogalēs vienmēr zupa, maize un citi garšīgumi.

Savas uzkodas, termosi, un pārģēbšanās. To šogad var lietot un viekt tikai Panorāmas istabā (Jaunā ēka 2st.), pat nedomājiet tos ienest Klētī. Tā ir necieņa tiem, kas Jums gādā bezmaksas tēju, trases un daudz ko citu! Pagrabā ir duša.

Dzīvā mūzika: Piektdienas vakaros ir Temastiskie Vakari- vakariņas ar dzīvo mūziku vai kādu īpašu viesi. Skatieties Jaunumos. Tikai ar rezervāciju!

Citi labumi ir pirtiņa ar āliņģi, āra vanna, Wi-Fi (bezmaksas bezvada internets). Nav TV. ir laba mūzikas kolekcija, ir plašu spēlētājs. Ja veicas ir Bumbiermuižas vīns, karstvīns un pat mājas alus.

Aizliegts: Dzert bezjēgā, smēķēt un virināt durvis pēc naktsmiera, ievest neaudzinātus bērnus un suņus! (Rt66, Arizonā redzēju zīmi: visi neaudzinātie un nepieskatītie bērni tiks nolaupīti un pārdoti verdzībā, ir foto)