Slēpošanas festivāls 2018

Vanagkalna slēpošanas festivāla 2018 nolikums ir pieejams šeit   NOLIKUMS

Paldies Jums visiem, ka bijāt kopā ar mums! Ceram Jums patika. Tiksimies atkal nākamgad, jo Vanagkalna festivāls netiek atcelts nekad!

Te rezultāti tiem kas vēlās rūpīgāk papētīt savus un citu veikumus.

P.S. Tiem, kas nevarēja saprast kādēļ atšķiras paša uzņemtais laiks ar šeit redzamo, jāsaka, ka tas saistīts ar to, ka laiku rēķinām no precīzi plānotajiem 13:00 starta laika, kaut faktiski tas tika aizkavēts. Par cik visiem laiks tiek rēķināts no viena tad nobīde visiem vienāda.

2018 Festivāla programa

Februāris, Piektdiena

vakarā nakts sprinti, pa tumsu…formāts- trīs iespējas sevi un citus pārspēt. Trase ap 1km gara…bet, kalniņš, viens vai divi, asais pagreiziens, trakais nobraucieniņš…paralēli iet vaļa dzīvā mūzika, Tāds kā smagais roks… pēc tam gulēt uz sporta zāli, vai kur nu pagadās. Būs ārzemnieki jau klāt (saka, ka somi, norvēģi un vācieši. Varbūt zviedri un amerikāņi arī, krievi mocās, par Igauņiem nav komentāru (nesaprotu kas viņiem te neder!?))

  1. Februāris, Sesdiena.

Ar steigu jādomā ko ēdīs tie, kuri paliek Sporta Zālē. varbūt putra, smalkmaizītes un kafija? Jeb Vanagkalnā kaut kāda “Nākotnes” desiņa ar olām?

Reģistrēšanās un tirdziņš būs Vanagkalnā (tas nozīmē starts un finish arī)

Trases būs vēl ainavainākas, un vēl grūtākas. (nu, saņemieties, saņemieties! pulkā daudz kas ir vieglāk!)

Slēpojuma sākums ir ap 1:00, kā parasti. (12:58, vai 13:05)

Ap 5:00 sākam doties uz Kūltūras namu, kur būs:

-Visādu Slēpošanas filmu Festivāls (ja, būs interese, rādīs arī AtoB Rollerski

– Lekcijas ar viesi no Norvēģijas Etnogrāfiskā muzeja un tēma būs slēpes senajā Vikinglendā utt. daudz info ir pieejama par Vikungu kuģiem šis vīrs ir muzeja direktors, un zina, ko runā. (Terje Planke). otra lekcija varētu būt par lavīnām, Norvēģu profesors no Norvēģijas ģeodeziskā institūta (starp citu ar slēpēm iet pāri Grenladei, Špicbegenā vienkārši uzturas kā ūdensžurkas manā dīķī utt)…

ap 8:30 Balle…Rock muzikas stilā (Radio2 šoreiz nebūs!)…dejas, dejas un galdiņi! janpiebalgā ir tradīcoja, ka var rezervēt galdiņu, uz tā var uzklāt ko vien sirds vēlas…un tad dejo-ēd-dzer…SKAISTI… pa vidam DJ un Video par slēpošanu!!!! Viskautkas smieklīgs…(sk )…

  1. Februārī Svētdien.

ejam pārgājienā pa tradicionālo slēpošanas ceļu; Jaunpiebalga- Vanagkalns. Atvadamies viens no otra, un sakam, ka biežāk kaut kas tāds jādara. (īstenībā vasarā tagad arī kaut kas būs…arī daudzdiennieks; laivas, rolleri un skriešanās…)

English version for Festival.

Festival is February 9-11

February 9th is the evening program consisting of night sprints and live music. Heavier metal group, where girl plays base gitar…Sprits itself has three random starts, where you try to beat your own best….

February 10th. long preparation, but start is at 1PM. then at about 5PM we all transfer ourselves to Jaunpiebalga Cultural Hall, where we will have ski related quick seminar and lots of Documentary films about XC-skiing. Most likely somehow AtoB Rollerski will be there… At about 8:30 PM Ball (party with live music) starts. You should reserve table and place where you can almost anything (local tradition!!!!)…party till you drop, man!

February 11th, all and everybody ski original Festival route; Jaunpiebalga-Vanagkalns (bus transport available!). We have several type accomodations!

great , great, great….pray for snow!

so, far, interest and some tickets are from America, Germany, Finland and Norway…Slow Estonians still thinking…Maybe Swedes? Russians as well, there are some nice people in Moscow that could come….

Call me if questions: rdombrovskis@gmail.com

Atbalsta:

 virsotne-logo