Dalības apmaksa

Dalības maksa jāaprēķina pēc zemāk norādītajām cenām un veiktajiem pieteikumiem. Apmaksāt var ar vienu maksājumu visus pieteiktos dalībniekus.

Obligāti norādiet datus par personām, par kurām veicat maksājumu un kas ir reģistrētas (aizpildīta anketa): vārds, uzvārds, vecums (piemēram, Jānis Ezerkalns 38, Ilze Smilga 23) lai varam identificēt par ko samaksa veikta.

Rekvizīti:

SLĒPOŠANAS UN ŪDENSTŪRISMA KLUBS VANAGKALNS

Reģ. Nr. 50008220691

Konta Nr. LV04HABA0551038079138

Dalības maksas.

Izvēlieties Slēpojumus pēc patikas un vēlmes; Skaties Distances.

  • 1 (viens Slēpojums) maksā 12.50 Euro.
  • 2-3 Slēpojumi 25
  • Stafete: 5 dalībnieki 25 Eur.
  • Berniem līdz 12 gadiem 5 eur (ja veic pilnu distaci)
  • Bērni līdz 10 gadiem var iet ar gidu mazāku apli, kurš uz beigām apvienojas ar visu citu dalībnieku beigu posmu, visi bariņā! (10eur), Numuri sarkana krāsā.
  • Jaunsiešiem līdz 16gadiem 7,50 eur
  • Pensionāriem 5 eur.
  • Jaunpiebalgas Bērniem un skolēniem 3 Eur, bet jāpiesakās Vanagkalnā! (līdz 7. Feb)

(ja liekas, ka par lētu, lūdzu ziedojiet Vanagkalnam, maksājiet pēc uzskatiem, minēsim Jūsu vārdu)

* Centieties maksāt ar precīzu naudu (attiecas uz apmaksu klātienē).

*Būs kases aparāts, būs biļetes, būs rindas, būs norādes, būs dažādi galdi. Sekojiet norādēm.

*Brīvprātīgo un Atbalstāju, Zemes Īpašnieku numuri ir jāreģistrē uzrādot dalībnieka pilnu info. Citādi  finišēs tikai pliks numurs ar laika kontroli.

*Reģistrēšanās Svētdien beigsies 10:30. (Galvenais reģistrētājs pat lūdz, lai viss beigtos 12:00…brīvprātīgie, vai nu paši grib slēpot, vai uzmundrināt radiniekus! )

* Tiek piedāvātas speciālas dalības maksas Autobusa Norīkojuma gadījumos (reģistrēties tikai iepriekš Vanagkalnā)

*Pasākuma dienā dalības maksa Pieaugušajiem būs bez atlaidēm (20) eur.

*Dalībnieku limits 1300.

Gadījumā, ja ieradīsies vairāk slēpotāju, tad centīsimies darīt visu iespējamo. Lielākās grūtības ir saorganizēt viesiem silto ēdienu un tēju. Parasti tiekam galā (mēs pie tā strādājam). Ja neesiet slēpotājs,bet baudiet zupu un citus gardumus, tad dodiet priekšroku tiem, kas tikko ieradušies finišā- noguruši un nosaluši.Un, trasē ir vēl citi, kuri atslēpojot vēlēsies kaut ko siltu.

!!! Dalības maksa ir neatgriezeniska. Ja nepiedalieties, variet to īpaši pārreģistrēt uz citu vārdu Reģistratūrā. Citādi nauda ies Biedrības fondā kā ziedojums Attīstībai.

Dalībnieku sarakts

Dalībnieku sarakstā (mājaslapā parādīsies) redzami tie dalībnieki kuru reģistrācija apstiprināta ar maksājumu. Maksājumu informāciju apkopojam manuāli no bankas izraksta reizi 2 dienās. Tā kā ir iespējamas atšķirīgas bankas, maksājums var aizņemt vairākas dienas. Neuztraucieties, ja neieraugāt savu vārdu dalībnieku sarakstā tūliņ pēc reģistrācijas.

Tie, kas veikuši pārskaitījumu, bet nav dalībnieku sarakstā, lūdzam sagatavot izdruku no internetbankas par veikto pārskaitījumu un paņemt līdzi uzrādīšanai sestdien, gadījumam, ja pārskaitījums nebūs ienācis mūsu bankas kontā.