Dalības apmaksa

Ieprpriekšpārdošanas cenas ir beigušās. Lūdzu vairs neveiciet pārskaitījumus par dalības maksu, jo var rasties situācija ka pasākuma dienā nav informācijas vai samaksa ir veikta (bankas pārskaitījuma laiks).

Rekvizīti:

SLĒPOŠANAS UN ŪDENSTŪRISMA KLUBS VANAGKALNS

Reģ. Nr. 50008220691

Konta Nr. LV04HABA0551038079138

Dalības maksa:

Berniem līdz 12 gadiem 5 eur (ja veic pilnu distaci)

Bērni līdz 10 gadiem var iet ar gidu mazāku apli, kurš uz beigām apvienojas ar visu citu dalībnieku beigu posmu, visi bariņā! (10eur), Numuri sarkana krāsā. Nav uzvarētāju, ir pieskatīti un visiem balvu maiss.

Jauniešiem līdz 16gadiem 5 eur. (jo pēc tam var pats nopelnīt starpību)

Pieaugušie 10 eur.

Pensionāriem 5 eur.

(ja liekas, ka par lētu, lūdzu ziedojiet Vanagkalnam, maksājiet pēc uzskatiem, minēsim Jūsu vārdu)

 

Maksājuma informācija

Obligāti norādiet datus par personām, par kurām veicat maksājumu: vārds, uzvārds, vecums (piemēram, Jānis Ezerkalns 38, Ilze Smilga 23).

Dalībnieku sarakts

Dalībnieku sarakstā redzami tie dalībnieki kuru reģistrācija apstiprināta ar maksājumu. Maksājumu informāciju apkopojam manuāli no bankas izraksta reizi 2 dienās. Tā kā ir iespējamas atšķirīgas bankas, maksājums var aizņemt vairākas dienas. Neuztraucieties, ja neieraugāt savu vārdu dalībnieku sarakstā tūliņ pēc reģistrācijas.

Tie, kas veikuši pārskaitījumu, bet nav dalībnieku sarakstā, lūdzam sagatavot izdruku no internetbankas par veikto pārskaitījumu un paņemt līdzi uzrādīšanai sestdien, gadījumam, ja pārskaitījums nebūs ienācis mūsu bankas kontā.