Noteikumi

 

WhatsApp Image 2019-01-01 at 16.02.47Parkings. Noparkojieties tā, lai citiem arī vieta. Cerams, ka esiet noparkojušies aiz Klēts. Neparkojieties , kur nav atļauts! iespējams nedēļas nogalēs Jums kāds palīdzēs noparkoties pareizajā vietā. Tie kuri nakšņo novieto auto citur, vietu ir pietiekoši, bet… Svarīgi!Ja gribiet tikai slēpot un nenākt uz tēju, negribiet pārģērbties telpā, negribiet neko (tikai slēpot), tad parkojieties uzreiz pēc pagrieziena pie pasta kastes!!!!                             Ja nav vietas pie bāzes, tad jābrauc atpakaļ, un jāparkojas pie pastkastes laukumā…

 

WhatsApp Image 2019-01-01 at 16.02.48Tualetes. Ir varianti. “Jaunajā Slēpju mājā” (blakus garāžai) ir tualete pirmajā stāvā. Restorānā, vai Klētī* ir tualete, bet tur priekšroka ir klientiem, kuri tur dzīvo un ēd…      ir lauku būdiņas; kopā 3 gab. variet tās atrast pēc skata, vai pēc norādēm… Laukā ir norādes. Beiži gadījumi ir tādi, kad cilvēki izmanto to lielajām vajadzībām. Tur nesmirt un ir nastaļģijas piegarša. Seko norādēm. Būdiņā pabeidzot darījumus ir jāuzmet siena kušķis virsū visam “labumam”.    Laukā  ir arī pisuārs, kurš atrodas arī malkas laukumā. Festivālos un citos lielos notikumos ir portatīvās tualetes vēl vairākās vietās…

*Klētī stūrī ir tualete. mēs taupām ūdeni! Lieto tikai ja tiešām nevari laukā! …***Ja gadās, ka tualetes durvis nevar atvērt, tad …skatoties no ārpuses; apaļajā roktura centrā ir mazs caurumiņs, tur ar šauru garu priekšmetu var atspiest mehānismu! Seškantes atsēga, kuru var iebāzt caurumā. *** No iekšpuses vienkārši jādomā un jāgriez rokturis; ir uzlīmēta instrukcija. ASV modelis!***

Trases. Staigāšana ir tikai gar trases maliņu. Bērnu ratiņi un bērnu ragavas ir aizliegtas. Ievērojiet zīmes. Neslēpojiet pretējā virzienā.
Slēpes: Ja atbrauciet ar savām slēpem, tad tās jānovieto speciālā vietā, citadi tās var noīrēt vai pat pārdot (netīšām…)
WhatsApp Image 2019-01-01 at 16.01.46

Nakšņošana. Tikai ar rezervāciju un rekomendāciju (jeb ar spec interviju!). Nakšņotājiem zināšanai: Svarīgi ir zināt, kur izslēdzas gaismas. Klētī centrālie slēdži ir pie sienas ieejot iekšā. toties otrā stāva gaismas ir tikai tur. Tāpēc no sākuma vajag ieslēgt gaismu otrajā stāvā, tad ejot pēdējo reizi gaismas izslēgt lejā. Pirtī gaismas izslēdzas uz stūra jau uz platformas zem jumta, trīs balti slēdži; iekšā, uz lieveņa un laipa pie āliņģa….kad atnāksiet mājās, takas galā arī būs miets uz kura ir slēdzi, tas izslēgs gaismu takai uz pirti.

Ziedojumi: tos mēs pieņemam ziedojumu burkā. Ziedot var par puisi, kurš tīra ar lāpstu parkingu, par gaismām nakts trasēs, par tēju, kafiju, kuru piedāvā viesmīlis. Variet ziedot par dušu. Vispār ziedot var par jebko un jebkad. Un, par kārtības un tīrības uzturēšanu visvairāk. Par omulību divkārt. Par visiem pārkāpumiem pieckārtīgi un desmitkārtīgi (paši izdomājiet sev sodu!)               Ja vēlaties daudz ziedot, tad Biedrībai ir konts.

Bērni un Bēbji! (ieskaitot Suņus) Vecāki, ja jūsu bērniem vispār ir dota atļauja braukt, tad jāpieskata bērnus lai tie nevirina durvis, nesit durvis, aizver durvis un nelaiza durvis!   Lai noliek vietā grāmatas, sakārto mantas, lai konfekšu pāpīriņus neaizstūķē aiz dīvāna.  Neizliet otrajā stāvā kakao. Bēbji lai neatvemj uz dīvāna. Dodiet vietu vecākiem cilvēkiem pie kamīna. Savas drēbes lieciet vienā vietā. Vispār audziniet bērnus jau mājās, biežāk dodiet tos vecvecākiem. Ja nē, tad man tas būs jādara, un var būt kauns: soda sankcijas un turpmāka nedraudzēšanās, un liegums atgriezties. Vanagkalnā nevajag glaudīt telefonus. Audzināti bērni, izglītoti, tādi kuri ciena vietu, saprot, ka ir ciemos, ļoti gaidīti. Bildē ir redzams pozitīvs paraugs. Tas ir iespējams!!!
WhatsApp Image 2019-01-01 at 12.26.45

Citi, daudz sarežģitāki norādījumi: Malka:  Skaldīt ārā! Atkritumi: mēs šķirojam. Duša. Ir tāda lieta kurtuvē. Dušai var piešķirt personīgu “padibeni”…tāds paklājiņš. (kad redzēsiet dušu sapratīsiet!) Duša ir arī Klētī (Restorāna mājā) Duša būs drīzi arī slēpju mājā. Gaisma Laukā. pirms gulētiešanas jāizslēdz gaismas laukā. Lampa pie ārdurvīm izslēdzas ārā pie durvīm. Kad brauciet  uz Vanagkalnu no Rīgas vai Rietumeiropas, vienmēr ir labi piezvanīt iepriekš un apjautāties vai mums te Čangalienā kaut kas nav izbeidzies un jāatved (konpensēsim).

Veselības pilnu 2020 gadu, un Dievs Svētī Latviju.