Nakšņošana

spundenos_ny_77Klētiņā var sildīties pie kamīna, dabūt siltus dzērienus un uzkodas. Nakšņošana tagad ir uzlabota: gan īstas hoteļveidīgas gultas, gan hosteļa varianti. Nedēļas vidū ir lētāk, Ja palieciet ilgāk arī ietaupīsiet. Iespējams aizrunāt klētiņu īpašiem slēpošanas pasākumiem.

Nakšņošana Namiņā (Klētī) n0 1-7 cilvēkiem. Numuriņos (Jaunajā slēpju mājā); vienvietīgs, divvietīgs un ģimenes!, ir cita padarīšana. mums ir arī  telpa, kura kalpo kā Hostelis (savi savos guļammaisos un matrači utt). Par detaļām jāinformē.

Lai tiktu pie nakšņošanas ir vajadzīga rekomendācija, vai jāiziet gara “nopratināšana”. Mums te ir  “Dress Kods!”. Un, jūs uz šejieni brauciet slēpot un atpūsties. Sorry, te ir tāds kā “Private Club”. Rekomendācija dod iespēju ātrāk tikt iekšā.

Cita nakšņošana: Vigvams laukā…īpašs gadījums…kaut kad tiks celta sniega māja!!! Doma ir arī celt teltis skaistajā veitā pie ezera…ja, galīgi esi safārējies var gulēt pirtī…ir kas to ir darījuši, un teica, ka kaut kas neaizmirstams…ir arī citi māju īpāšnieki, kuriem ir mājas pie trases un tur ik pa laikam ir gultas vietas…

Ēdināšana. Brokastis Klētī ir iekļautas! Piektdienas vakaros būs vakariņas 8-ņos,  rīdzeniekiem utt. Vietas rezervētas, tikai ar iepriekšēju rezervāciju! (nekādi RIMI maisi!), Svētdien ir Branchs no 10:30-12:30. Mums ir vienmēr zupa, maize un citi garšīgumi.

Savas uzkodas, termosi, un pārģēbšanās. To šogad var lietot un viekt tikai Panorāmas istabā Jaunā Slēpju ēkas 2st.,  Savas uzkodas un sviestmaizes nekādā gadījumā nenesiet uz Klēti. Tā ir necieņa tiem, kas Jums gādā bezmaksas tēju, trases un daudz ko citu! Klētī var dabūt paēst, tur ir Saucamais “restorāns”.

Dzīvā mūzika: Piektdienas vakaros ir Temastiskie Vakari- vakariņas ar dzīvo mūziku vai kādu īpašu viesi. Skatieties Jaunumos. Tikai ar rezervāciju!

Citi labumi ir pirtiņa ar āliņģi, āra vanna, Wi-Fi (bezmaksas bezvada internets). Nav TV. ir laba mūzikas kolekcija, ir plašu spēlētājs. Ja paveicas ir  karstvīns.

Aizliegts: Dzert bezjēgā, smēķēt un virināt durvis pēc naktsmiera (10:30 vakarā!), ievest neaudzinātus bērnus un suņus! (Rt66, Arizonā redzēju zīmi: visi neaudzinātie un nepieskatītie bērni tiks nolaupīti un pārdoti verdzībā, ir foto)