Realitāte uz 2020. gada 5. februāri.

Festivāls būs Tikai 8. Februārī. Un, jau otro reizi skriesim, nūjosim un dosimies trīs dažādos apļos…tad Uzdzīve Kūltūras namā…pagaidām zināms, ka vajag būt pašā vakarā Kārlim Kazākam, Matīss Spaile (EzeraSkaņas uc filmas, viesis), Māris Olte pasniegs kafiju…Doma ir prezentēt pilnīgi jaunu filmu par laivošanu Kanādā. Vakara viesi būs gandrīz visi ekspedīcijas dalībnieki….vajadzētu izdoties labam vakaram: bildes, cilvēki filma.

Datums Feb 8…Apbalvošana Kūlturas namā, kur arī būs ēdināšana, filmas, lekcijas un dzīvā mūzika.

Trases ir Marķētas, lasiet zem Festivāla nolikumu, var braukt jau skriet.

Jaunumi un uzlabojumi. Jaunajā mājā ir pilnīgi jauna tualete, nosiltināta pirmā stāva grīda,vienā no istabiņām ir papildus gulta, papildus istabiņa (viena gulta).
Ir uzlabots parkinglaukums pie mājas, ir ierakti vairāki jauni apgosmošanas stabi, un noziedotas jaunas laternas (it sevišķi tas attieksies uz bērnu bobsleja trasi, tiks pabeigts šķūnis, kur būs tirdziņš un ēdināšana Festivāla laikā (nebūss telts!) Klētī darbojas jaunā duša, kaut kur būs uzstādīts vigvams, tie kas vēlas gulēt “laukā” būs iespēja…

projektā ir noziedotā apkures katla uzstādīšana Jaunajā mājā. prognozes uz 20. janvāri. tiks atjaunots Sanda Prūša Jaccuzzi, arī viss atkarīgs no Santehniķu solījumiem.

slepes sniega

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.