2018 Festival programa

  1. Februāris, Piektdiena

Vakarā nakts sprinti, pa tumsu…formāts- trīs iespējas sevi un citus pārspēt. Trase ap 1km gara…bet, kalniņš, viens vai divi, asais pagreiziens, trakais nobraucieniņš…paralēli iet vaļa dzīvā mūzika, Tāds kā smagais roks… pēc tam gulēt uz sporta zāli, vai kur nu pagadās. Būs ārzemnieki jau klāt (saka, ka somi, norvēģi un vācieši. Varbūt zviedri un amerikāņi arī, krievi mocās, par Igauņiem nav komentāru (nesaprotu kas viņiem te neder!?))

  1. Februāris, Sesdiena.

Ar steigu jādomā ko ēdīs tie, kuri paliek Sporta Zālē. varbūt putra, smalkmaizītes un kafija? Jeb Vanagkalnā kaut kāda “Nākotnes” desiņa ar olām?

Reģistrēšanās un tirdziņš būs Vanagkalnā (tas nozīmē starts un finish arī)

Trases būs vēl ainavainākas, un vēl grūtākas. (nu, saņemieties, saņemieties! pulkā daudz kas ir vieglāk!)

Slēpojuma sākums ir ap 1:00, kā parasti. (12:58, vai 13:05)

Ap 5:00 sākam doties uz Kūltūras namu, kur būs:

-Visādu Slēpošanas filmu Festivāls (ja, būs interese, rādīs arī AtoB Rollerski

– Lekcijas ar viesi no Norvēģijas Etnogrāfiskā muzeja un tēma būs slēpes senajā Vikinglendā utt. daudz info ir pieejama par Vikungu kuģiem šis vīrs ir muzeja direktors, un zina, ko runā. (Terje Planke). otra lekcija varētu būt par lavīnām, Norvēģu profesors no Norvēģijas ģeodeziskā institūta (starp citu ar slēpēm iet pāri Grenladei, Špicbegenā vienkārši uzturas kā ūdensžurkas manā dīķī utt)…

ap 8:30 Balle…Rock muzikas stilā (Radio2 šoreiz nebūs!)…dejas, dejas un galdiņi! janpiebalgā ir tradīcoja, ka var rezervēt galdiņu, uz tā var uzklāt ko vien sirds vēlas…un tad dejo-ēd-dzer…SKAISTI… pa vidam DJ un Video par slēpošanu!!!! Viskautkas smieklīgs…(sk )…

  1. Februārī Svētdien.

ejam pārgājienā pa tradicionālo slēpošanas ceļu; Jaunpiebalga- Vanagkalns. Atvadamies viens no otra, un sakam, ka biežāk kaut kas tāds jādara. (īstenībā vasarā tagad arī kaut kas būs…arī daudzdiennieks; laivas, rolleri un skriešanās…)

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.